Слухати

Британська космотехнологічна компанія: українські знання дуже корисні для нас / Новини на Громадському радіо

Британська космотехнологічна компанія: українські знання дуже корисні для нас

03 лютого 2018 - 13:21
Науково-дослідний центр британської компанії Skyrora розташований у Дніпрі. Українці разом з британцями цього року проведуть запуск суборбітальної ракети

Британська компанія космічних технологій Skyrora анонсувала випробовування двигуна RP-1 суборбітальної ракети Skyrora 1 на початку 2018-го року та запуск носія наприкінці цього року. Науково-дослідний центр компанії розташований в Дніпрі. Про це повідомляють Spacenews

Відправлення у космос британсько-українського носія для запуску наносупутника пройде у Шотландії. 

«Як британській компанії, нам корисно мати доступ до українських знань, які можуть підтримати нашу діяльність, — сказав менеджер з розвитку Skyrora Деніел Сміт. — Ми передаємо деякі проектні завдання українській стороні, яка має необхідну суміш досвіду реального запуску та молодих динамічних випускників ВНЗ»

Як зазначає лондонська компанія, розташування науково-дослідного центру в Дніпрі дозволяє їм зберігати кошти на експлуатаційні витрати на конкурентному рівні. А також дає змогу використовувати навички української космічної галузі та її кваліфіковану робочу силу.

Читайте також: Японія запустила найменшу ракету-носій (ВІДЕО)

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+