Слухати

Центр Києва заблокували учасники акції організації «Авто Євро Сила» / Новини на Громадському радіо

Центр Києва заблокували учасники акції організації «Авто Євро Сила»

04 лютого 2018 - 09:38
Хрещатик заповнили більше тисячі автомобілів

Вулиця Хрещатик заблокована автівками організації «Авто Євро Сила». Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо

Автівки зі стягами поборників доступного розмитнення для іноземних авто перекрили Хрещатик від вулиці Богдана Хмельницького до Майдану Незалежності.

За словами одного з активістів, Петра Савченка, учасників акції вже понад 3 тисячі. Планується до 5-ти тисяч, адже з’їжджаються люди з регіонів. Він додав, що акція була заявлена 13 січня. 

На Хрещатику встановлена сцена, учасники чекають на діалог з владою. Далі планується автопробіг.

Нагадаємо, у столиці сьогодні також відбудеться марш «Руху нових сил». Попередній маршрут — від парку Шевченка до Майдану Незалежності.

А на Подолі люди збираються протестувати проти парамілатарних структур. Акція «Обійдемось без дружинників» запланована на 14 годину. 

Центр столиці сьогодні патрулюють 2 тисячі поліцейських та Нацгвардійців. Крім Хрещатику, в зв’язку з акціями, перекриті також вулиця Богдана Хмельницького, бульвар Шевченка та вулиця Прорізна. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+