Слухати

Саакашвілі називає одночасність своєї акції з протестом «Авто Євро Сили» підкупом Порошенка, ті заперечують / Новини на Громадському радіо

Саакашвілі називає одночасність своєї акції з протестом «Авто Євро Сили» підкупом Порошенка, ті заперечують

04 лютого 2018 - 10:05
За словами учасників акції організації «Авто Євро Сила» про їхній пробіг було заявлено ще 13 січня

Лідер «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі звинувачує голову ГО «Авто Євро Сила» у підкупі Порошенком заради зриву його «Маршу за майбутнє»

«Щойно дізнався, що в організації «Авто Євро Сила» намічається акція протесту 4 лютого на Хрещатику, — написав Міхеіл Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook. — Причому в останній момент організатори змінили час і призначили початок акції так, щоб вона збігалася з нашим численним Маршем за відставку Порошенка.

У мене є точна інформація, що глава Авто Євро Сили отримав гроші від адміністрації президента, щоб перешкодити нашому Маршу, одночасно адміністрація виставила металеві конструкції на Хрещатику, щоб ми не змогли поставити сцену. Я хочу, щоб рядові учасники Авто Євро Сили, яким я симпатизую, знали про змову між керівником організації та людьми Порошенка».

Голова організації «Авто Євро Сила» Олег Ярошевич заперечує подібні звинувачення.

«Ні я, ні активісти АЄС не беруть грошей ні у влади, ні у кого-небудь, чого не скажеш про ваші взаємини з Коломойським та Курченко, — написав Олег Ярошевич на своїй сторінці у Facebook. — Так, я не розділяю вашу політику, хоч це і не робить нас ворогами. «Авто Євро Сила» — це об’єдання людей, пов’язаних однією проблемою. Проблемою, процес вирішення якої об’єднав мільйони громадян України, серед яких, до речі, багато ваших прихильників».

Учасники акції організованої ГО «Авто Євро Сила» наполягають на тому, що їхня акція була запланована та заявлена ще 13 січня. 

Читайте також: Центр Києва заблокували учасники акції організації «Авто Євро Сила»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+