Слухати

За минулий рік в Україні зафіксовано понад 200 тисяч ввезених автомобілів з порушенням терміну реєстрації / Новини на Громадському радіо

За минулий рік в Україні зафіксовано понад 200 тисяч ввезених автомобілів з порушенням терміну реєстрації

04 лютого 2018 - 13:33
Всього у 2017 році в Україну ввезли більше 900 тисяч авто з іноземною реєстрацією

За минулий рік в Україні зафіксовано 246,4 тисяч автомобілів з порушенням терміну реєстрації. Про це повідомила прес-секретарка Державної фіскальної служби України Наталія Непряхіна.

«Трохи статистики. Протягом 2017 року в Україну було ввезено понад 958,5 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Станом на 31 січня 2018 року на території України загалом перебуває майже 425,4 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією. З них з порушенням терміну («транзит» та « тимчасове ввезення») – понад 246,4 тис. автомобілів», — зазначила Наталя Непряхіна. 

Як приклад митного контролю в інших країнах Європи Непряхіна наводить Литву.

«Якщо відсутня страховка і авто не проходило техогляд, то воно автоматично знімається з реєстрації», — каже вона. 

Нагадаємо, сьогодні в столиці поборники доступного розмитнення для іноземних авто, організація «Авто Євро Сила» збиралися на акцію на Хрещатику. Проїзд центральною вулицею було заблоковано

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+