Слухати

У Львові поліція затримала ще три автобуси найбільшого перевізника

05 лютого 2018 - 21:00
Усі автобуси найбільшого львівського перевізника АТП-1 оголошені у розшук
У Львові поліція затримала ще три автобуси найбільшого перевізника / Новини на Громадському радіо

4-5 лютого поліція затримала три автобуси, що належать львівському комунальному підприємству АТП-1.

Про це повідомив директор АТП-1 Орест Хамула, ідеться на сайті Львівської міської ради.

За його словами, учора поліція затримала автобус «Електрон», сьогодні — машини середнього класу ЧАЗ. Ці автобуси є в системі «Рубіж», оскільки АТП-1 має боргові зобов’язання за купівлю автобусів у 2010 році перед «Львівськими автобусними заводами».

28 грудня Міністерство юстиції офіційно оголосило у розшук усі 160 автобусів найбільшого львівського перевізника — комунального АТП-1 і зобов’язало поліцію затримувати ці автобуси, доставляти на штрафмайданчик та вилучати документи.

Арешт був накладений через борг у 28 млн грн перед ТзОВ «Львівські автобусні заводи» за придбані у 2009-2010 роках автобуси ЛАЗ.

Згідно з рішенням Мін’юсту, поліція внесла номери усіх розшукуваних автобусів у системи «Рубіж», яка автоматично виявляє автомобілі, що перебувають у розшуку. Системою «Рубіж» обладнані усі стаціонарні пости і частина патрульних автомобілів поліції і при її спрацюванні поліцейські зобов’язані затримати і доправити на арештмайданчик розшукуваний транспортний засіб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+