Слухати

У Японії почали вирощувати банани із їстівною шкіркою(ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Японії почали вирощувати банани із їстівною шкіркою(ФОТО)

05 лютого 2018 - 11:50
Один банан коштує близько шести американських доларів

Японська ферма D&T почала вирощувати новий тип бананів із їстівною шкіркою. Такі банани вирощують за спеціальною технологією «заморожування-розморожування», повідомляє Xinhuanet.

Процес вирощування передбачає посадку бананових дерев за температури мінус 60 градусів за Цельсієм. Потім дерева пересаджують для дозрівання плодів до більш помірного клімату: близько + 27 градусів.

Як зазначає виробник, така екстремальна температура спонукає рослини до швидкого росту і залишає банани зі шкіркою, яка нагадує за фактурою салату.

Журналісти японського видання SoraNews24 спробували фрукт, після чого заявили, що шкірка банану справді їстівна, але не дуже смакує.

Наразі банани із їстівною шкіркою доступні лише в одній регіональній японській торговій точці. Один банан коштує близько 6 американських доларів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+