Слухати

Ведуча Громадського радіо презентувала кліп на пісню, присвячену українським військовим / Новини на Громадському радіо

Ведуча Громадського радіо презентувала кліп на пісню, присвячену українським військовим

05 лютого 2018 - 20:18
На написання пісні Євгенію Гончарук надихнув її знайомий-доброволець

Гурт Janis i Я, солісткою якого є журналістка й ведуча Громадського радіо Євгенія Гончарук, презентував кліп на пісню «Чуєш, брате».

Це дебютна пісня гурту. На написання пісні Євгенію надихнув її знайомий-військовий.

«Текст композиції народився, коли один мій знайомий, який служив на Сході, деякий час не виходив на зв’язок. Саме тоді неймовірно хотілося докричатися до нього, аби він почув, що він не один, що за його спиною є багато людей, які про нього не забули, і рідні, і навіть ті, які не знають його», — розповіла вона.

Євгенія Гончарук додала, що у пісні вона звертається до усіх «братів».

«У нас всіх їх багато, особливо зараз. Сподіваюся, для кожного, ця пісня стане по-своєму зрозумілою і близькою», — сказала вона.

Також музикантка розповіла, що кліп не має сюжетної лінії та є експериментальним.

«Режисерка кліпу Анастасія Михайлова запропонувала просто створити кілька образів, які б були частково і експериментом. Фактично на відео ми бачимо жінок, різних, які то пригадують щось, то комусь розповідають, то говорять самі до себе, то намагаються докричатися», — сказала вона.

Janis і Я — музичний колектив, створений наприкінці літа 2017 року. Євгенія Гончарук є вокалісткою та авторкою пісень, Євген Закалата — гітаристом.

Послухати розмову з Євгенією Гончарук та Євгеном Закалатою можна тут. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+