Слухати

Аеропорт «Чернівці» хочуть назвати на честь Леоніда Каденюка / Новини на Громадському радіо

Аеропорт «Чернівці» хочуть назвати на честь Леоніда Каденюка

06 лютого 2018 - 16:50
Перейменувати міжнародний аеропорт Чернівців запропонував міський голова

Міжнародний аеропорт «Чернівці» хочуть перейменувати на честь першого і поки що єдиного космонавта України Леоніда Каденюка. Про це повідомляє видання «Молодий буковинець».

«Був присутнім на похороні Леоніда Каденюка. Спілкувався з близькими. Зі слів близьких Леонід Костянтинович був би проти, щоби його іменем перейменовували вулицю будь-якого космонавта. Але увіковічнити його пам’ять потрібно. Виступаємо з ініціативою присвоїти ім’я Леоніда Каденюка міжнародному аеропорту «Чернівці», — повідомив на прес-конференції міський голова Олексій Каспрук.

Для початку роботи над перейменуванням аеропорту необхідна письмова згода родини, трудового колективу аеропорту та проведення громадських слухань.

Раніше чернівецький письменник  Максим Дупешко зареєстрував петицію, в якій запропонував перейменувати вулицю Юрія Гагаріна на вулицю Леоніда Каденюка.

Читайте також: Чому Леонід Каденюк був першим і єдиним українським космонавтом?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+