Слухати

Більшість затриманих у Греції українців відмовляються від консульської допомоги, - МЗС / Новини на Громадському радіо

Більшість затриманих у Греції українців відмовляються від консульської допомоги, - МЗС

06 лютого 2018 - 20:22
Минулого року по допомогу звернулися 26 українців у тамтешніх тюрмах, проте відмовилися надавати інформацію про роботодавців, які втягнули їх у схему з перевезення нелегалів

Протягом 2014-2017 років кількість затриманих у Греції за перевезення нелегальних мігрантів українців значно зросла. За цей період у грецьких місцях несвободи опинилися 150 людей.

Про це повідомив у коментарі Громадському радіо представник департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

За словами Кирилича, минулого року консул України у Греції відвідав 26 українців у тамтешніх тюрмах, адже саме стільки звернулися за допомогою. Проте, жоден із них не погодився на співпрацю.

«Протягом 2014-2017 рокі консул проводив зустрічі й телефонні розмови із затриманими громадянами України, однак жоден із них не погодився на співпрацю з консулом щодо інформування правоохоронних органів України про осіб, які втягнули їх у процес перевезення нелегальних мігрантів», — розповів Кирилич.  

За словами Кирилича, зазначені українці не хотіли повідомляти консулу свої персональні дані, обставини затримання та деталі кримінальних справ. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+