Слухати

Глава фонду пояснив, за що БПП заплатила їм мільйон гривень

06 лютого 2018 - 18:14
Директор «Фонду інновацій та розвитку» переконує, що партія БПП не нараховувала їм гроші за розробку законопроекту Антикорупційний суд
Глава фонду пояснив, за що БПП заплатила їм мільйон гривень / Новини на Громадському радіо

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» заплатила влітку 2017 року громадській організації «Фонд інновацій та розвитку» більше мільйона гривень не за написання законопроекту про Антикорупційний суд, а інші проекти.

Про це розповів у коментарі Громадському радіо директор «Фонду інновацій та розвитку» Роман Яковлєв.

«Насправді це проекти, які не пов’язні з розробкою законопроекту про Вищий антикорупційний суд», — зазначив Яковлєв.

Він наголосив, що нарахування грошей було за два інші проекти: відкритий офіс політичної партії та розробка проектного фінансуання.

На питання журналіста Громадського радіо Роман Яковлєв відповів, що за законопроект про Антикорупційний суд, кошти вони не отримували.

Читайте також: Законопроект Порошенка про антикорупційний суд написали без замовлення АП і безкоштовно

Нагадаємо, за даними НАЗК, Партія «Блок Петра Порошенка» «Солідарність» заплатила влітку 2017 року громадській організації «Фонд інновацій та розвитку» більше мільйона гривень. Згідно зі звітом, всі виплати здійснювалися по трьох договорах між партією і фондом, укладеним 1 лютого, 28 квітня і 3 липня 2017 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+