Слухати

Олег Сенцов написав листа з колонії / Новини на Громадському радіо

Олег Сенцов написав листа з колонії

06 лютого 2018 - 09:08
Український режисер написав у листі, що вивчив у колонії англійську мову

Утримуваний у Росії український режисер Олег Сенцов написав листа із колонії у Ямало-Ненецькому автономному окрузі російській журналістці та правозахисниці Зої Свєтовій.

Про це вона написала на сторінці у Facebook.

«Отримала листа від Олега Сенцова. У нього все як і раніше. Читає по дві книжки на тиждень. Вивчив англійську. Тільки практикувати її  в ямальській зоні ні з ким. Листів писати не любить. Настрій стабільний. Відчуває себе не дуже. Температура на вулиці 20 градусів морозу. Сніг лежить вже три місяці. Почав отримувати «Нову газету» — говорить, що прийшло відразу кілька номерів», — переказала зміст листа Свєтова.

Вона закликала писати листи Олегу Сенцову.

«Відповідати буде рідко. Але думаю, все одно це супер важливо. А взагалі те, що він як і раніше сидить там, також, як і інші невинні українці, зокрема — ганьба нам усім. Треба вимагати і від нашої влади, і від української, і від західної, щоб їх випустили», — зазначила правозахиниця.

У 2015 році російський суд засудив Олега Сенцова до 20 років позбавлення волі з відбуванням покарання у колонії суворого режиму.

5 лютого 2018 року у Франції митці закликали РФ звільнити Олега Сенцова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+