Слухати

Жінки про жінок: радіопрограму з Вестмінстера підготували до 100-річчя жіночого виборчого права / Новини на Громадському радіо

Жінки про жінок: радіопрограму з Вестмінстера підготували до 100-річчя жіночого виборчого права

06 лютого 2018 - 17:46
Британське Radio 4 провели виключно жіночий спецвипуск, а Channel 4 опублікували відеоролик з жінками, яким виповнилося 100 років

Британське Radio 4 (радіостанція під керівництвом BBC) підготувало жіночий спецвипуск до 100-річчя виборчого права для жінок. Про це повідомляє The Guardian.

Програма, в студії якої були і над якою працювали виключно жінки, транслювалася з Вестмінстерської зали британського парламенту.

Серед гостей були прем’єр-міністерка Нової Зеландії Джасінда Ардерн, колишня секретарка з питань освіти Ширлі Вільямс та міністерка внутрішніх справ Британії Ембер Радд.

Суфражистки — рух жінок, котрі боролися за своє право голосувати на виборах. 6 січня 1918 року у Британії суфражистки вибороли першу перемогу — жінки від 30-ти років отримали право голосу.

У сьогоднішній програмі також провели опитування «найвпливовіша жінка за останні 100 років». До списку увійшли Вірджинія Вульф, Марґарет Тетчер та королева Великобританії.

Власний проект до річниці жіночого виборчого права створив також Channel 4. Вони опублікували ролик, в якому чотири британські жінки, яким виповнилося по 100 років, розповідають як виборче право змінило життя жінок у Великобританії.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+