Слухати

«Верховний суд» Криму виніс перші рішення щодо скарг учасників поодиноких пікетів / Новини на Громадському радіо

«Верховний суд» Криму виніс перші рішення щодо скарг учасників поодиноких пікетів

07 лютого 2018 - 11:50
У жовтні минулого року активісти протестували проти переслідування мусульман в окупованому Криму

У підконтрольному Кремлю «Верховному суді» Криму сьогодні, 7 лютого, призначено розгляд 13 апеляційних скарг учасників поодиноких пікетів, які 14 жовтня 2017 року протестували проти переслідування мусульман у Криму.

Про це повідомляє джерело Громадського радіо на окупованому півострові.

На розгляд кожної скарги суддя Катерина Тимошенко виділила 10 хвилин

Наразі розглянуті скарги Бахтіяра Асанова та Мустафи Мурахаса. Обом відмовлено в задоволенні апеляційної скарги та залишено покарання у вигляді штрафу в 10 тисяч рублів.

Нагадаємо, 14 жовтня 2017 року на окупованому півострові відбулася серія пікетів проти репресій російських силовиків щодо кримських татар, мусульман.

Учасники цих пікетів були оштрафовані російськими «судами». У грудні «судові засідання» пройшли в Сімферополі, Білогірську, Алушті, Судаку, Джанкої, в Червоногвардійському, Кіровському і Радянському районах Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+