Слухати

Антикорупційний суд не запрацює цього року, - Холодницький

08 лютого 2018 - 12:15
За даними НАБУ, за два роки було викрило в корупції понад 300 осіб
Антикорупційний суд не запрацює цього року, - Холодницький / Новини на Громадському радіо

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вважає, що Вищий антикорупційний суд України не зможе розпочати роботу у 2018 році через повільний розгляд законопроекту про його створення у Верховній Раді та тривалі процедури набору суддів.

Про це він заявив під час звіту про роботу за друге півріччя 2017 року.

«Знаючи українські реалії, я боюся, що цей суд не зможе запрацювати у цьому, 2018 році. Я бачу це по конкурсній системі. Конкурси в Антикорупційний суд, мабуть, будуть складнішими, ніж в Антикорупційну прокуратуру. Це все час, якого у нас немає», — наголосив Холодницький.

Він закликав парламент, науковців та представників громадського суспільства зробити все можливе для створення та роботи суду.

Читайте також: Артем Ситник: Нас не залякати

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив, що за 2 роки було викрило в корупції понад 300 осіб, щодо 173 з них справи вже передані до суду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+