Слухати

Ситник заявляє про безпрецедентний тиск на НАБУ і САП / Новини на Громадському радіо

Ситник заявляє про безпрецедентний тиск на НАБУ і САП

08 лютого 2018 - 11:57
Директор НАБУ закликав якнайшвидше створити в Україні Антикорупційний суд

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив про безпрецедентний тиск на роботу НАБУ та запевнив, що співробітники продовжать працювати попри спроби залякування.

Про це він заявив під час звіту про роботу за друге півріччя 2017 року.

«Останні півроку були безпрецедентні спроби тиску на НАБУ, безпрецедентні спроби знищити наші антикорупційні інституції — і Національне бюро, й Антикорупційну прокуратуру. Я переконаний, що ці спроби не є останніми. Ми відчуваємо, на скільки цей спротив зростає з кожним нашим розслідуванням. Якщо хтось думає, що нас можна залякати чи якимось чином зупинити, то він помиляюється», — заявив Ситник.

Він повідомив, що за 2 роки НАБУ викрило в корупції понад 300 осіб, щодо 173 з них справи вже передані до суду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+