Слухати

Київрада ухвалила велоконцепцію, яка передбачає створення 240 км маршруту  / Новини на Громадському радіо

Київрада ухвалила велоконцепцію, яка передбачає створення 240 км маршруту

08 лютого 2018 - 18:22
Реалізувати велосипедну концепцію планують до 2025 року

Депутати Київської міської ради затвердили концепцію розвитку велосипедної інфраструктури у столиці, інформує відомство. Рішення підтримали 96 депутатів.

Концепція передбачає створення 240 кілометрів веломаршрутів у найближчі роки та понад 1000 кілометрів транспортних, рекреаційних та приміських шляхів для користувачів велотранспорту.

“Документ дає рекомендації стосовно удосконалення нормативно-правового поля. Загалом мета Концепції — розвиток та популяризація велосипедного руху, а також збільшення частки велотранспорту у столиці до 5%”, — розповіла радниця Київського міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Ксенія Семенова.

У концепції представлено загальну схему велосипедних маршрутів Києва, а також план-схему почерговості створення велосипедних маршрутів.

«Велосипедист, який їде на роботу по 8 км 4 дні на тиждень, уникає 3220 км їзди автомобілем на рік. Це дорівнює економії 380л палива та 750 кг викидів СО2», — наголошують у Київраді.

Втілення концепції розраховано на період дії стратегії розвитку міста до 2025 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+