Слухати

Перший чоловік: про роль батька в житті людини / Новини на Громадському радіо

Перший чоловік: про роль батька в житті людини

08 лютого 2018 - 16:05
Запрошуємо на третю відкриту дискусію в рамках спец.проекту Громадського радіо ДОВЕДИ, ЩО КОХАЄШ

23 лютого 2018 (у п’ятницю) о 18:30 запрошуємо на відкриту дискусію Громадського радіо. 

Цього разу нашу дискусію присвячено чоловікам. Які їхні ролі та функції? Яка роль батька в житті людини? Що таке дефіцит любові батька? Як цей дефіцит впливає на якість життя і стосунків людини і що з цим робити? Як чоловіки своєю активною позицією і власним прикладом можуть ефективно протидіяти насильству? На ці та інші ваші питання відповідатиме сімейний психотерапевт, засновник і керівник Центру партнерських стосунків «Persona» Роман Мельниченко.

Більше про проект #ДоведиЩоКохаєш Будемо раді почути ваші відгуки і пропозиції. 

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова.

Місце проведення: інноваційний простір HUB 4.0 (Київ, пров. Ярославський, ⅓). Тут розташовані конференц-зали, цілодобові офіси, Галерея українських інновацій, а нещодавно відкрився четвертий поверх з додатковими локаціями. Серед них п’ятий коворкінг, конференц-зала для практичних лекцій і майстер-класів Classroom, закриті smart офіси і переговорні кімнати. Для всіх охочих проводять екскурсії. Отже відтепер HUB 4.0 це 1750 кв м комфортного простору для роботи, навчання і розвитку. 
До зустрічі 23 лютого в залі Intelligence!

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+