Слухати

Силовики пояснили причину візиту до ТЦ «Гулівер» / Новини на Громадському радіо

Силовики пояснили причину візиту до ТЦ «Гулівер»

08 лютого 2018 - 09:53
АРМА заявляє про перешкоджання власниками офісів роботі силовиків

Головна військова прокуратура ГПУ та Національна поліція заблокували будівлю київського торговельного центру «Гулівер», де серед інших знаходиться офіс медіа-холдингу «Вести», для того, щоб передати приміщення в управління компанії-управителю.

Про це повідомляє Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

В агентстві повідомили, що виконували рішення слідчого судді Печерського районного суду Києва від 28 вересня 2017 року.

«Усупереч опору невстановлених осіб всі приміщення на 31, 32 та 33 поверхах торговельно-офісного комплексу «GULLIVER», за адресою: м. Київ, площа Спортивна, 1А, були фактично передані в управління Національному агентству», — йдеться у повідомленні.

На 32 поверсі розташована редакція «Вести». Агентство наголошує, що співробітники ЗМІ та власники інших офісів незаконно перешкоджали силовикам.

В АРМА твердять, що фактично передали приміщення в управління компанії-управителю, який є «єдиним законним володільцем зазначених приміщень».

«Наразі компанія-управитель на підставі вказаного договору уповноважена на передання зазначених приміщень в оплатне користування всім бажаючим особам. Відповідно, особи, які займали вказані приміщення до їх фактичного передання компанії-управителю, мають змогу оперативно укласти з нею відповідний договір оренди, що дозволить їм перебувати там на законних підставах», — повідомили в АРМА.

Національне агентство заявляє, що орендарі неодноразово відмовлялися надати доступ до приміщень, як того вимагає рішення суду.

Зранку 8 лютого редакція ЗМІ «Вести» повідомила про заблокування офісу у київському ТЦ «Гулівер» невідомими.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+