Слухати

У луцькому виші прокуратура вилучила обладнання для майнінгу криптовалюти / Новини на Громадському радіо

У луцькому виші прокуратура вилучила обладнання для майнінгу криптовалюти

08 лютого 2018 - 17:31
Прокуратура перевіряє причетність одного з працівників вишу до несанкціонованого втручання в роботу його комп'ютерів, автоматизованих систем та комп’ютерних мереж

Прокуратура Волинської області перевіряє причетність одного з працівників Луцького Національного технічного університету до несанкціонованого втручання в роботу його комп’ютерів, автоматизованих систем та комп’ютерних мереж (ч. 2 ст. 361 КК України).

Про це інформує прес-служба відомства.

Зазначається, що в ході розслідування кримінального провадження правоохоронці провели обшук у приміщенні Луцького Національного технічного університету.

У ході обшуку cлідчі виявили та вилучили комп’ютерну техніку, флеш-носії та інше обладнання, яке ймовірно використовувалося для майнінгу криптовалюти.

Також правоохоронці провели обшук за місцем проживання працівника вишу, у ході якого вилучили комп’ютерну техніку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+