Слухати

 У МЗС розповіли, як працюватиме електронна віза  / Новини на Громадському радіо

У МЗС розповіли, як працюватиме електронна віза

08 лютого 2018 - 16:28
Електронна віза буде видаватися строком до тридцяти днів, ціна — 65$

МЗС України обіцяє вже найближчим часом запровадити електронну візу — для всіх країн, які не входять до списку держав міграційного ризику.

Про це «Європейській правді» повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев.

За його словами, електронна віза буде лише одноразовою. Вона буде видаватися строком до тридцяти днів, і коштуватиме $65.

«Вона (електронна віза, — ред.) надходить на мейл, її треба самому роздрукувати на принтері та привезти на паспортний контроль. Просто завантажити в телефон не вийде — для прикордонників потрібна роздруківка. Зокрема, тому ми на першому етапі не будемо навіть зменшувати кількість наших співробітників в аеропортах, щоби вони, приміром, допомогли роздрукувати цю візу», — розповів Сергій Погорельцев.

Він також додав, що після запровадження електронних віз Україна не планує повністю ліквідувати консульські пункти в аеропортах.

«Зараз ми суттєво вдосконалили роботу консулів у аеропортах. Треба визнати – коли ми тільки запровадили механізм «Візи в аеропортах», не все було добре», — зазначив посадовець.

Нагадаємо, наприкінці січня цього року міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив про те, що МЗС тестує послугу «електронна віза» для всіх країн і розраховує, що вона почне працювати вже до березня цього року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+