Слухати

Україна направила запит на продовження мандата СММ ОБСЄ  / Новини на Громадському радіо

Україна направила запит на продовження мандата СММ ОБСЄ

08 лютого 2018 - 20:37
Мандат СММ ОБСЄ охоплює всю територію України, включаючи Автономну Республіку Крим і місто Севастополь

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін направив міністру закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії, чинному голові ОБСЄ Анджеліно Альфано, запит про продовження на наступний рік чинного мандата Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Про це повідомив представник України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Прокопчук

«Ми вітаємо зусилля і відданість спостерігачів СММ ОБСЄ, які збирають інформацію і встановлюють факти в умовах триваючої російської агресії проти України та непередбачуваної поведінки російських збройних формувань… Визнаючи роль СММ ОБСЄ у сприянні миру і безпеці, міністр закордонних справ України направив діючому голові ОБСЄ Міністру закордонних справ Італії Анджеліно Альфано запит Уряду України щодо продовження мандату СММ на наступний рік», — цитує Прокопчука прес-служба Української місії в ОБСЄ і ООН у Відні.

Ігор Прокопчук.також нагадав, що мандат СММ ОБСЄ охоплює всю територію України, включаючи Автономну Республіку Крим і місто Севастополь.

Читайте також: Продовольча допомога ООН для Донбасу припиниться до кінця лютого.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+