Слухати

Генпрокуратура почала координацію з антикорупційним центром в Лондоні / Новини на Громадському радіо

Генпрокуратура почала координацію з антикорупційним центром в Лондоні

09 лютого 2018 - 22:14
За словами заступника генпрокурора України Євгена Єніна, українські правоохоронці швидше отримуватимуть інформацію з різних кінців світу

Генеральна прокуратура встановила контакт з Міжнародним антикорупційним координаційним центром у Лондоні. Про це повідомляє на своїй сторінці в Фейсбук заступник генпрокурора України Євген Єнін. 

За його словами, структура об`єднує представників згаданих держав та інституцій саме з метою прискорення обміну інформації у сфері протидії великій корупції. 

Згідно з інформацією на офіційному сайті Національної кримінальної агенції Британії, Міжнародний антикорупційний координаційний центр з’явився у липні 2017 року і до 2021 року його штаб-квартира перебуватиме в Лондоні, після чого переміститься до іншої країни-учасниці організації.

До неї входять Австралійська федеральна поліція, поліція Нової Зеландії, Новозеландський центр з розслідування шахрайств, Канадська королівська кінна поліція, Бюро розслідувань корупції Сингапуру, Національна кримінальна агенція Британії та ФБР США. Серед потенційних членів Інтерпол, а швейцарські та німецькі правоохоронці брали участь у створенні організації. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+