Слухати

Гройсман закликав відділяти дійсних учасників бойових дій у питанні перерахунку пенсій / Новини на Громадському радіо

Гройсман закликав відділяти дійсних учасників бойових дій у питанні перерахунку пенсій

09 лютого 2018 - 15:30
Прем-єр-міністр України підтвердив індексування пенсій військовослужбовцям

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає забезпечити диференціацію в питанні перерахунку пенсій військовослужбовцям. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна»

«Усіх військовослужбовців, які воюють та захищають країну, ми не залишимо без підвищення пенсій. Але в цій системі також є й ті, хто ніколи не бачив військових дій. І ми не можемо ставити їх в одну площину», — сказав Володимир Гройсман.

Він підтвердив готовність влади проіндексувати пенсії військовослужбовцям з 1 січня у випадку, якщо депутати приймуть відповідний закон в лютому-березні.

«Те, чого зараз вимагають військові пенсіонери — це плюс 43 мільярди гривень, — підкреслив Гройсман. — А дефіцит пенсійного фонду — 140 мільярдів гривен. Ви хочете збільшити дефіцит до 183 мільярдів? Нам потрібно забезпечити диференціацію та спреведливість». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+