Слухати

Публікацію «Чортківського вісника» тернопільська поліція перевірятиме на предмет антисемітизму / Новини на Громадському радіо

Публікацію «Чортківського вісника» тернопільська поліція перевірятиме на предмет антисемітизму

09 лютого 2018 - 17:33
Також авторку матеріалу, Мар'яну Полянську, виключили з Незалежної медіа-профспілки України

27 654 703_1 844 142 938 931 362_4 777 145 863 665 835 771_n.jpg

Тираж видання — 1000 примірників //
Тираж видання — 1000 примірників
Публікація під назвою «Жиди чи євреї?» у газеті Тернопільської області «Чортківський вісник» вийшла друком 2 лютого 2018 року. На антисемітський матеріал звернули увагу користувачів соцмереж. 

Незалежна медіа-профспіка України заявила про виключення авторки матеріалу, журналістки Мар’яни Полянської, з числа своїх членів.

Мар’яну Полянську медіа-профспілка виключила за «дії, що дискредитують професію журналіста,  грубо порушують норми Статуту НМПУ, Етичного Кодексу українських журналістів». Крім цього, на їхню думку, журналістка порушила і норми людської етики.

Офіс Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України назвав публікацію газети «Чортківський вісник» спрямованою на приниження національної честі та гідності єврейського народу.

Офіс Обмудсмана закцентував на використанні мови ворожнечі у матеріалі та відправив запит до ГУ НП у Тернопільській області з проханням перевірити вищевказане повідомлення, з огляду на наявність ознак розпалювання міжнаціональної ворожнечі, та вжити заходів реагування відповідно до вимог законодавства.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+