Слухати

Рахунки «1+1 Media»: президент назвав неприпустимим втручання у журналістську діяльність / Новини на Громадському радіо

Рахунки «1+1 Media»: президент назвав неприпустимим втручання у журналістську діяльність

09 лютого 2018 - 17:51
Журналісти медіа-холдинґу обурені запитом НБУ на доступ до їхніх рахунків

Президент Петро Порошенко назвав будь-які дії з втручання у журналістську діяльність неприпустимими. Про це повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко

«Після повернення з Австрії обговорив з Президентом ситуацію, що склалася довкола журналістів каналу 1+1, — написав він. — Позиція Президента однозначна: будь-які дії, які можуть сприйматися журналістами як втручання у їх професійну діяльність, неприпустимі».

Нагадаємо, журналісти «1+1 Media» 8 лютого повідомили про надходження запиту від Національного банку України з проханням про розкриття інформації про рух банківськими рахунками їхніх топ-менеджерів, журналістів та ведучих, а також незалежного продакшену, який виробляє частину контенту.

На сьогоднішньому брифінгу заступниця голови правління НБУ Катерина Рожкова пояснила, що регулятор проводить перевірку щодо фінансових операцій шести тисяч осіб у «ПриватБанку». Частина з них, до 50 осіб, пов’язані з компаніями, які належать колишнім власникам «ПриватБанку», тому у списку фігурують ведучі та топ-менеджери телеканалу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+