Слухати

Ресторани Пхьончхану відмовилися призупинити продаж страв із м’яса собак на час олімпіади / Новини на Громадському радіо

Ресторани Пхьончхану відмовилися призупинити продаж страв із м'яса собак на час олімпіади

09 лютого 2018 - 19:20
Лише два з дванадцяти ресторанів округу погодилися внести зміни до меню

Ресторани Пхьончхану відмовилися перестати подавати страви з м’яса собак на час Зимової Олімпіади. Про це повідомляє The Independent

Уряд Південної Кореї напередодні церемонії відкриття Олімпійських ігор подав запити до ресторанів про тимчасове припинення суперечливої практики вживання м’яса собак перед іноземцями. Власникам запропонували грошове відшкодування змін у меню.

Однак, представник уряду Лі Юн-ба у коментарів AFP повідомив, що на пропозицію погодилися лише два з 12 власників у окрузі Пхьончхан. 

Читайте також: Розпочалася Зимова Олімпіада: хто виступить і що чекати від української збірної?

«Ми зіткнулися з багатьма скаргами від ресторанних операторів про те, що ми загрожуємо їхнім життєвонеобхідним ресурсам», — сказав Лі Юн-ба, додавши, що продажі свинини та іншого м’яса можуть дійсно призвести до низьких доходів для закладів харчування.

Південнокорейський уряд не оголосив годування собачатиною нелегальним, але заявив, що це «жахливе м’ясо». Влада намагалася переконати ресторани внести зміни у меню, щоби страви з м’яса собак не дуже впадали в очі іноземцям.

Молоді корейці вбачають у таких діях влади табуювання традицій. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+