Слухати

У США вдруге різко обвалилися фондові ринки  / Новини на Громадському радіо

У США вдруге різко обвалилися фондові ринки

09 лютого 2018 - 08:43
Від останнього піку 26 січня фондові ринки впали більш, ніж на 10%

У Сполучених штатах Америки вдруге за тиждень різко обвалилися фондові індекси. Промисловий індекс Dow Jones впав на 1033 пунктів – це на 4%.

Про це повідомляє NPR.  

Інші основні фондові індекси також обвалилися у четвер, 8 лютого. Зокрема, індекс широкого ринку S&P 500 впав на 3,8%, втративши 101 пунктів.

Згідно останніх падінь, як Dow, так і S&P 500 знизилися більш, ніж на 10 відсотків після своїх піків 26 січня.

Як пише NPR, ринок все ще намагається знайти свій баланс після величезного обвалу у понеділок, 5 лютого, коли індекс Dow знизився на 1,175  пунктів (близько 4,6%). Такий різкий обвал став одноденним рекордом на фондовому ринку.

Промисловий індекс Dow Jones — найстаріший ринковий індекс США 30 найбільших американських підприємств. Dow Jones оцінює рівень розвитку промислової складової фондових ринків Сполучених Штатів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+