Слухати

Рамзан Кадиров вирішив купити біткоін  / Новини на Громадському радіо

Рамзан Кадиров вирішив купити біткоін

10 лютого 2018 - 17:20
Голова Чечні сказав, що у республіці будуть розвивати блокчейн

Рамзан Кадиров повідомив у своєму Твіттері, що вирішив купити біткоїн, щоб «слідкувати за розвитком криптовалюти». 

«Інвестиція у біткоїни це річ, звичайно, сумнівна. Можна втратити усі гроші, а страховки ніякої немає. Тим більше, що у цьому сегменті розвинене шахрайство. Але я все ж вважаю, що ця галузь повинна регулюватись законодавством, але не заборонятись», — заявив Кадиров. 

Нагадаємо, що 23 грудня у Чечні заявляли що на соцмережі Кадирова здійснили кібератаку «за вказівкою Держдепу США»20 грудня Мін’юст США вніс Рамзана Кадирова та ще чотирьох осіб до списку санкцій відповідно до «закону Магнітського». 

У Росії криптовалюта поки законодавчо не врегульована. Наприкінці січня Мінфін подав законопроект, за яким купувати і продавати криптовалюту в Росії можна буде через спеціальних операторів. Розплачуватися криптовалютою, згідно з документом, в Росії буде не можна.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+