Слухати

У Держприкордонній службі пояснили, чому українців не впустили до Ізраїлю / Новини на Громадському радіо

У Держприкордонній службі пояснили, чому українців не впустили до Ізраїлю

10 лютого 2018 - 17:46
За інформацією відомства, з початку року понад 300 українців депортували з Ізраїлю

Прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян пояснив у коментарі Громадському радіо, чому останні декілька місяців українців частіше не впускають з Ізраїлю. 

«Причина відмови у перетині кордону до Ізраїлю — це не підтверджена мета поїздки, відсутність коштів, не підтверджено місце проживання. Зараз правоохоронні органи Ізраїлю дуже прискіпливо ставляться до всіх, хто приїжджає. Навіть у тих випадках, де, на наш погляд, підстав для цього немає», — розповів Олег Слободян.

Нагадаємо, що 8 лютого пасажири рейсу Вінниця — Тель-Авів не пройшли паспортного контролю. 33 людини ізраїльські прикордонники повернули в Україну. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+