Слухати

Дорога Дрогобич-Самбір: чи дійсно асфальт укладали поверх снігу? (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Дорога Дрогобич-Самбір: чи дійсно асфальт укладали поверх снігу? (ВІДЕО)

11 лютого 2018 - 17:01
За словами Володимира Омеляна, глибокі ями засипають не асфальтом, а зфрезированим матеріалом

В мережі з’явилося відео ремонту автодороги Дрогобич-Самбір. На ньому показано, як в ями на дорозі засипається асфальт.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян спростував ствердження, що ями засипаються асфальтом. За його словами, це не асфальт: глибокі ями до 40 см засипають зфрезированим матеріалом. Він нагадав, що минулого року розпочався ремонт цього автошляху. Оскільки вчасного фінансування не було, встигли лише розпушити і вирівняти основу, асфальт не клали.

«Звісно, що впродовж зими дорога в поганому стані. Для того, щоб забезпечити проїздність — ліквідують глибокі ями до 40 см зфрезированим матеріалом. З весни, коли дозволить погода — розпочнеться повноцінний ремонт», - зазначив Омелян.

Він нагадав - 90% українських автошляхів в надзвичайно поганому стані, «бо ніколи не були державним пріоритетом і лише джерелом корупції».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+