Слухати

Місія із США  відправила до України медичні засоби на 900 тисяч доларів(ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Місія із США відправила до України медичні засоби на 900 тисяч доларів(ФОТО)

11 лютого 2018 - 19:23
Доставка медичних засобів здійснюється до України із США через китайський Шанхай. Це коштує місії від 10 до 15 тисячі доларів

Із американського Портленду, що у штаті Орегон, «Місія Еммануїла Мерсі» відправила гуманітарну допомогу для медичних закладів України на суму 900 тисяч доларів.

Про це повідомляє Oregonlive.

Зазначається, що дана місія відправляє різні медичні засоби для українських лікарень, відколи почався конфлікт на Донбасі. Вони оплачують та переправляють медичні засоби, якими місію забезпечує неприбуткова організація «Міжнародні медичні команди».

Цього разу вантаж місії був відправлений на судні з американського Сієтлу зранку 10 лютого. Далі товар потрапить до китайського Шанхаю, звідки повинен бути доставлений 11 квітня до портового міста Одеса в Україні.

Така доставка вантажу із США до українських лікарень коштує «Місії Еммануїла Мерсі» від 10 до 15 тисяч доларів.

Після отримання вантажу місцевий координатор повинен розподілити марлю, халати, підгузники, рушники, милиці, інвалідні коляски та інші матеріали до медичних закладів по всій Україні.

55b_emmanuelmercymission5.jpg

Голова місії Валерій Шкуринський та пастор Ілля Глобак // Mark Graves/Oregonlive
Голова місії Валерій Шкуринський та пастор Ілля Глобак
Mark Graves/Oregonlive
Головою «Місії Еммануїла Мерсі» є виходець із  України Валерій Шкуринський. Його неприбуткова організація працює у Портленді із 90-х років і від того часу здійснює різні види поставок за кордон.

ca4_emmanuelmercymission21.jpg

«Найщасливіший той, хто робить найбільше для інших», — пише на дошці у місці, де упаковують медичні засоби  // Mark Graves/Oregonlive
«Найщасливіший той, хто робить найбільше для інших», — пише на дошці у місці, де упаковують медичні засоби
Mark Graves/Oregonlive

Як пише видання, відправлення багажу із Портленду супроводжувалось благословенням старшого пастора місцевої Української Біблійної Церкви Ільї Глобака. Зазначається, що спочатку волонтери упаковують контейнер із медичними предметами, а потім пастор благословив його і побажав безпечного шляху до українського портового міста Одеса.

79f_emmanuelmercymission21.jpg

Завантаження медзасобів у контейнер  // Mark Graves/Oregonlive
Завантаження медзасобів у контейнер
Mark Graves/Oregonlive

de4_emmanuelmercymission9.jpg

Завантаження медзасобів у контейнер // Mark Graves/Oregonlive
Завантаження медзасобів у контейнер
Mark Graves/Oregonlive

19c_emmanuelmercymission101.jpg

Завантаження медзасобів у контейнер  // Mark Graves/Oregonlive
Завантаження медзасобів у контейнер
Mark Graves/Oregonlive

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+