Слухати

Призупинення виробництва «Богданів» не обговорювали на нараді у Міноборони, - волонтерка

11 лютого 2018 - 16:53
10 лютого Міноборони повідомило про призупинення виробництва санітарних автомобілів «Богдан 2251», але сьогодні змінило текст повідомлення
Призупинення виробництва «Богданів» не обговорювали на нараді у Міноборони, - волонтерка / Новини на Громадському радіо

Призупинення виробництва санітарних автомобілів «Богдан 2251» не обговорювали 31 січня під час круглого столу у Міністерстві оборони України.

Про це розповіла Громадському радіо членкиня Ради волонтерів при Міністерстві оборони України Валентина Варава, яка брала участь у круглому столі під головуванням заступника Міністра оборони України генерал-майора Олега Шевчука.

«Про призупинення не йшлося. Я не певна, що існують повноваження круглого столу приймати такі рішення. Я розумію, що це спільний процес Міноборони і концерну «Богдан» має бути», — зазначила Варава.

Нагадаємо, увечері 10 лютого Міноборони повідомило, що «подальше виробництво санітарних автомобілів «Богдан 2251» буде можливим лише після усунення виявлених недоліків технічної та медичної частин». Однак сьогодні текст повідомлення змінили, прибравши з нього інформацію про призупинення виробництва автомобілів «Богдан».

Читайте також: Чому медики не хочуть використовувати автомобіль Богдан-2251 для евакуації поранених? Пояснює волонтерка

Валентина Варава також розповіла, що проблеми з санітарними автомобілями «Богдан 2251», половина з яких зламалася після доставки на фронт, є одним із прикладів комплексу проблем у Збройних силах України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+