Слухати

Рятувальники попереджають про небезпеку тонкої криги (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Рятувальники попереджають про небезпеку тонкої криги (ФОТО)

11 лютого 2018 - 08:55
У 2018 році на водних об’єктах загинули 60 людей

Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій попереджають громадян України про небезпеку тонкої нестійкої криги, яка утворюється на річках та озерах останнім часом через постійно мінливу температуру та є небезпечною для відвідувачів водойм.

Так, з початку року на водних об’єктах загинули 60 людей.

Рятувальники проводять профілактичні рейди замерзлими річками та озерами, під час яких закликають громадян не виходити на тонку кригу. ДСНС публікує фото цих заходів.

«Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає вас не виходити на ненадійну кригу і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід зважати на те, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду», — наголошують рятувальники.

Раніше синоптики попереджали про вплив активного циклону на усій території України та складні погодні умови.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+