Слухати

Ситуація з «Богданами» є лише верхівкою айсберга, - волонтерка / Новини на Громадському радіо

Ситуація з «Богданами» є лише верхівкою айсберга, - волонтерка

11 лютого 2018 - 14:15
Волонтерці не відомо про призупинення виробництва санітарних автомобілів «Богдан»

Проблеми з санітарними автомобілями «Богдан 2251», половина з яких зламалася після доставки на фронт, є одним із прикладів комплексу проблем у Збройних силах України.

Таку думку у коментарі Громадському радіо висловила членкиня Ради волонтерів при Міністерстві оборони України Валентина Варава.

«Ситуація з «Богданами» є лише верхівкою айсберга — комплексу проблем у Збройних силах України. Це і кадрові, і проблеми відповідальності, й оперативності прийняття рішень. У будь-якому разі ми бачимо, що на даний момент Міністерство оборони готове до діалогу, готове до співпраці. Ми ставимося до цього зі стриманим оптимізмом», — розповіла волонтерка про підсумки перемовин з оборонним відомством.

Читайте такожЧому медики не хочуть використовувати автомобіль Богдан-2251 для евакуації поранених? Пояснює волонтерка

Учора волонтери зустрічалися з міністром оборони Степаном Полтораком, але на нараді про призупинення виробництва санітарних автомобілів не йшлося, розповіла Варава.

«Я не маю інформації про призупинення. Ми розуміємо, що це не наша компетентність, це не у наших можливостях. Ми вважаємо, що у «Богдана 2251» має бути альтернатива, ми будемо розробляти варіанти», — зазначила Варава.

Увечері 10 лютого Міноборони повідомило, що «подальше виробництво санітарних автомобілів «Богдан 2251» буде можливим лише після усунення виявлених недоліків технічної та медичної частин». Однак сьогодні текст повідомлення змінили, прибравши з нього інформацію про призупинення виробництва автомобілів «Богдан».

Міноборони планує сформувати три робочі групи, які готуватимуть пропозиції щодо усунення виявлених недоліків та удосконалення технічної, медичної та експлуатаційної складових санітарних автомобілів «Богдан 2251».

«Робочі групи фактично вже сформовані. Три робочі групи опрацьовуватимуть пропозиції для того, щоб отримати якісний санітарний автомобіль для другого етапу евакуації. Даний автомобіль за технічними якостями не може бути використаний на другій лінії. Він може бути використаний в умовах гарної погоди на хорошій дорозі. Обов’язково мають бути внесені правки в медико-технічні вимоги до цього автомобіля або ці вимоги мають бути створені заново», — розповіла Варава.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+