Слухати

CBS: російські військові знаходилися в зоні ураження атаки американських військ в Сирії

12 лютого 2018 - 17:06
За інформацією Conflict Intelligence Team (CIT), троє з чорирьох загиблих з Рязані
CBS: російські військові знаходилися в зоні ураження атаки американських військ в Сирії / Новини на Громадському радіо

Щонайменше чотири російських найманця загинули в Сирії під час атаки військ коаліції, яку очолювала США. Про це повідомляє дослідницька група Conflict Intelligence Team (CIT).

Йдеться про Олексія Ладигіна з Рязані, Станіслава Матвєєва і Ігоря Косотурова з міста Азбест Свердловської області, а також про Володимира Логінова. Як стверджує CIT, Ладигін і Косотуров раніше брали участь у військових діях на території Донбасу. Логінов був прихильником козачого руху. За даними дослідницької групи, все найманці були бійцями «ПВК Вагнера».

Раніше джерело CBS в Пентагоні розповіло, що російські найманці знаходилися в зоні ураження атаки, проведеної військами коаліції 7 лютого. Співрозмовник не зміг назвати число можливих втрат. CBS підкреслював, що якщо інформація про загибель російських найманців підтвердиться, це буде першим випадком вбивства росіянин американськими військовими.

У Міноборони РФ стверджують, що під час удару російські військові не постраждали. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+