Слухати

Громадське радіо мовитиме у Полтаві / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо мовитиме у Полтаві

12 лютого 2018 - 16:03
Приєднуйтесь 22 та 23 лютого з 10:00 до 12:00 і слухайте наживо прямі виїзні ефіри Громадського радіо у Львівській кав'ярні в Полтаві, вулиця Соборності, 32

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну, чим живуть люди у Полтаві. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому надаємо людям таку можливість.

Наші ефіри про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою. Зокрема, але не тільки: 
 — Поговоримо з відомою суддею Ларисою Гольник;
 — Про енергоефективность, сортування сміття, збереження й розвиток зелених зон із активістами з Нова Полтава;
 — На якому етапі справа зі скандально відомою аркою в центрі Полтави.

Приєднуйтесь і слухайте наживо прямі виїзні ефіри Громадського радіо у «Львівській кав’ярні» в Полтаві, отримайте нагоду задати запитання напряму гостям. 

Ефір проведуть відомі радіоведучі Тетяна Трощинська та Євгенія Гончарук. Ефір відбудеться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами.

Подія на Фейсбуці
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+