Слухати

Минулого тижня в Україні захворіло на грип на 18% більше людей

12 лютого 2018 - 15:56
Заступник голови Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України Тимофій Бадиков заявив, що в Україні лише 0,5% людей вакциновані від грипу
Минулого тижня в Україні захворіло на грип на 18% більше людей / Новини на Громадському радіо

Сьогодні в Україні вже нараховується 214 тис. 839 хворих на грип. Про це в ефірі «Громадського радіо» заявив заступник голови Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України Тимофій Бадиков.

«На 18,5% більше людей захворіли, ніж на п’ятому тижні. Захворіло 214 тис. 839 чоловік. Йде така тенденція, що в усіх областях школи і навчальні заклади закриваються, щоб не допустити розповсюдження хвороби», — сказав Бадиков.

За його даними, в Україні лише 0,5% громадян були вакциновані від грипу.

«Це дуже низький відсоток і в цьому році дуже пощастило з погодою. Не було дуже низьких температур. У минулому році більше людей хворіло вже в грудні», — сказав він.

На питання, хто приймає сьогодні рішення про закриття шкіл на карантин, він відповів, що це рішення приймають місцеві ради.

Сьогодні на брифінгу директор Департаменту охорони здоров’я КГГА Валентина Гінзбург повідомила, що в Києві за станом на шостий тиждень захворіло 25 тис. 831 людей.

В порівнянні з попереднім тижнем захворювало на 15,6% більше людей. Близько 70% хворих — діти. На даний момент у Києві закрито на карантин 119 шкіл.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+