Слухати

Німеччина: уряд однієї з земель вимагає скасувати безвіз для Грузії

12 лютого 2018 - 08:29
Федеральне міністерство внутрішніх справ Німеччини визнало, що різке зростання кількості шукачів притулку з Грузії є проблемою. За словами голоси МЗС Грузії, зараз немає умов для призупинення безвізу
Німеччина: уряд однієї з земель вимагає скасувати безвіз для Грузії / Новини на Громадському радіо

У Німеччині уряд землі Північний Рейн-Вестфалія закликав припинити дію безвізового режиму між ЄС і Грузією, який був введений минулого року.

Відповідний лист було направлено виконуючому обов’язки міністра внутрішніх справ Німеччини Томаса де Мезьєр, повідомляє DW.

У листі наголошується, що кількість шукачів притулку з Грузії різко зросла, і частина цих людей займаються «кримінальною діяльністю».

У листі міністра закликають вжити заходів на європейському рівні з метою припинення безвіза для Грузії.

У Німеччині минулого року кількість шукачів притулку з грузинськими паспортами зросла з 170 до 743 чоловік на місяць.

Федеральне міністерство внутрішніх справ визнало, що різке зростання кількості шукачів притулку з Грузії є проблемою.

При цьому, як повідомляє Федеральне управління у кримінальних справах, деякі з шукачів притулку використовують час розгляду їхніх заяв для здійснення «кримінальної діяльності» на території Німеччини.

Віце-прем’єр, міністр закордонних справ Грузії Міхеїл Джанелидзе зазначив, що уряд країни серйозно сприймає занепокоєння країн-членів ЄС.

За його словами, поки немає умов для призупинення візової лібералізації, однак необхідно, щоб «громадяни Грузії звернули увагу на ряд правил і не порушували їх».

Джанелидзе додав, що уряд розглянув конкретні плани дій по недопущенню порушень, пов’язаних з безвізовим режимом.

У 2016 році ЄС передбачив механізм призупинення безвізового режиму з третіми країнами в тому випадку, якщо їх громадяни будуть порушувати умови безвіз. До скасування віз з Грузією в німецьких урядових колах висловлювали побоювання, що через велику кількість квартирних крадіжок, які здійснює організована злочинність з Грузії, криміногенна ситуація в Німеччині може погіршитися.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+