Слухати

У Києві обговорять питання введення миротворчої місії ООН на Донбасі

12 лютого 2018 - 13:18
У вівторок, 13 лютого в «Укрінформі» відбудеться перша Національна платформа «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію». Тема заходу: «Миротворча місія ООН – можливості та ризики для безпечного миру»
У Києві обговорять питання введення миротворчої місії ООН на Донбасі / Новини на Громадському радіо

Зустріч пройде у форматі круглого столу, за участі міжнародного експерта з миротворчих місій ООН генерала Яакко Оксанена (Gen. Jaakko Oksanen). Крім того, очікується участь українських політиків, дипломатів, експертів, серед них: народного депутата Григорія Немирі, представника України у підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи Євгена Марчука, народного депутата Сергія Тарути, народного депутата Андрія Тетерука, Надзвичайний і Повноважний посла України Романа Безсмертного та інших.

Ініціаторами Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» є незалежні українські громадські організації, серед них Український незалежний центр політичних досліджень, Центр з проблем безпеки та розвитку, Платформа соціальних та гуманітарних інновацій «Єдиний координаційний центр», громадський марафон #Навіщо_Нам_Бути_Разом?, в партнерстві з Міністерствами закордонних справ Швейцарії та Фінляндії, і з технічною підтримкою від CMI (Фінляндія).

Цілями Платформи є створення і забезпечення функціонування позапартійної, професійної та інклюзивної платформи, відкритої для різних суб’єктів і осіб, які виступають за досягнення сталого миру на території Луганської та Донецької областей.

На базі Платформи плануються щомісячні публічні заходи за участі представників українських центральних і місцевих виконавчих органів влади, народних депутатів, представників місцевих громад та регіонів, громадських організацій та міжнародних експертів, дипломатичних організацій і місій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+