Слухати

Аварія на центральній теплотрасі: гарячою водою затопило Музей Івана Гончара

13 лютого 2018 - 12:49
Станом на зараз вода продовжую потрапляти на територію музею. Найбільше постраждала центральна експозиція
Аварія на центральній теплотрасі: гарячою водою затопило Музей Івана Гончара / Новини на Громадському радіо

Близько п’ятої години ранку працівники Музею Івана Гончара дізналися, що до музею потрапила гаряча вода, розповіла в ефірі Громадського радіо співробітниця музею Марія Пошивайло.

«Наразі нам відомо, що десь сталася аварія на центральній теплотрасі і вся вода по трубах тече до нас в музей. Намагаються якнайшвидше зупинити цю воду. Всюду гарячий пар експонати вдалося врятувати. Співробітники музею працюють над тим, щоб довести їх до потрібного стану. Комунальники шукають причину, намагаються зупинити воду», — розповіла Марія Пошивайло.

Вона зазначила, що гаряча вода досі прибуває до приміщення музею, пар піднімається на другий поверх. Найбільше постраждала центральна експозиція музею. 

«Головне, що вдалося евакуювати всі експонати», — додала співробітниця музею.

Вона розповіла, що приїздили кілька бригад рятувальників, вони викачували воду. Прогнозів щодо того, коли припиниться підтоплення, поки немає. В музеї станом на зараз не оцінювали збитки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Музеї Івана Гончара в Києві сталося підтоплення гарячою водою. Зараз музей закритий для відвідувачів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+