Слухати

Грузія нагадала Польщі, що запит про екстрадицію Саакашвілі актуальний / Новини на Громадському радіо

Грузія нагадала Польщі, що запит про екстрадицію Саакашвілі актуальний

13 лютого 2018 - 16:49
Грузинська прокуратура зверталася до Польщі по каналах Інтерполу ще у серпні 2017 року

У головній прокуратурі Грузії заявляють, що запит про екстрадицію екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, який раніше вже було спрямовано польській стороні, залишається чинним.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як повідомили в грузинській прокуратурі, відомство ще на початку серпня минулого року зверталася до польської сторони по каналах Інтерполу, після того, як у ЗМІ була поширена інформація про перебування Саакашвілі на території Польщі.

 «Паралельно 4 серпня 2017 року Головна прокуратура Грузії з питання Міхеїла Саакашвілі звернулася до прокуратури Польщі. Того ж дня національне бюро Інтерполу в Варшаві отримало від грузинської сторони документацію», — сказали в прокуратурі.

За даними прокуратури, «наразі відповідно до законодавства проводяться всі відповідні процедури».

Нагадаємо, учора, 12 лютого, еск-президента Грузії, лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі затримали у Києві в ресторані «Сулгуні» та відправили до країни попереднього перебування — Польщі.

10 вересня 2017 року Саакашвілі вдалося перетнути польсько-український кордон у пункті пропуску «Шегині». Його прихильники прорвали оточення українських силовиків. Вони взяли в щільне кільце політика, а також депутатів і громадських діячів, які супроводжували його, і буквально «внесли» їх на територію України.

У липні 2017 року президент України Петро Порошенко своїм указом позбавив М.Саакашвілі українського громадянства, коли той перебував в США

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+