Слухати

«Козаки» з Донбасу охороняють отруйні гнойові купи під Єкатеринбургом

13 лютого 2018 - 08:45
Курячий послід зі Середнеуральскої птахофабрики возять до себе на ділянку місцеві фермери. На їхню думку, таке добриво необхідно для вирощування картоплі
«Козаки» з Донбасу охороняють отруйні гнойові купи під Єкатеринбургом / Новини на Громадському радіо

У селищі Красний під Верхньою Пишмою, що в Росії родина фермерів влаштувала склад курячого посліду. Як розповів на своїй сторінці депутат Держдуми Андрій Альшевских, сім’я Зайцевих вивозить зі Середнеуральскої птахофабрики послід і укладає його на свої картопляні поля у вигляді добрива. При цьому специфічний запах в окрузі стоїть дуже сильний. Про це депутату розповів місцевий громадський працівник Олександр Шуригін, пише 66.ru.

За словами Альшевских, у сім’ї фермерів є силова підтримка. Депутат розповів, що, коли він приїхав до зони екологічної катастрофи, щоб поговорити з фермерами, на зустріч прийшли також козаки з «Союзу добровольців Донбасу», які влаштували перепалку з громадським діячем.

Депутат зазначив, що курячий послід не тільки має специфічний запах, але і є небезпечним для навколишнього середовища.

Він «токсичний, агресивно впливає на грунт, доходить до хімічного забруднення, а якщо потрапить в річки, водоймища, — пиши пропало», — уточнив Альшевских.

Як зазначає інтерент-видання, тиждень тому прокуратура Верхньої Пишми провела перевірку Среднеуральской птахофабрики і з’ясувала, що співробітники порушують вимоги ветеринарного законодавства: недостатньо знезаражують послід та інші відходи, які не дотримуються правил карантину. Підприємство притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 10.6 КоАП РФ (порушення правил щодо карантину тварин або інших ветеринарно-санітарних правил), тепер птахофабрика повинна заплатити 20 тис. рублів штрафу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+