Слухати

На Чернігівщині пункт пропуску призупиняв роботу через єнота

13 лютого 2018 - 15:59
Тварина забігла на територію пункту пропуску, гарчала та агресивно кидалася на людей
На Чернігівщині пункт пропуску призупиняв роботу через єнота / Новини на Громадському радіо

Сьогодні вранці з боку суміжної території до автомобільного пункту пропуску «Миколаївка», що на Чернігівщині, забіг єнот, повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

Усі спроби військовослужбовців вигнати тварину були марними: єнот гарчав та агресивно кидався на людей, не покидаючи пункт пропуску.

«Прикордонники призупинили пропуск транспортних засобів та, зважаючи на реальну загрозу життю громадян, які перетинають державний кордон, провели безпекові заходи. Одночасно про виявлення тварини з явними ознаками захворювання на сказ було повідомлено Семенівську районну організацію УТМР та санітарно-епідеміологічну станцію», — йдеться в повідомленні.

По прибуттю до місця події представників відповідних служб було прийнято рішення тварину знешкодити. Потім її передали для проведення епідеміологічного дослідження на предмет зараження сказом. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+