Слухати

Начальник одного з департаментів на Луганщині керував проросійською партією?

13 лютого 2018 - 15:22
Начальник Управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Бережний очолював партію Русь
Начальник одного з департаментів на Луганщині керував проросійською партією? / Новини на Громадському радіо

Новопризначений начальник Управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Бережний — «голова міської організації «РУСЬ» в місті Луганську», таку інформацію на своїй сторінці в Фейсбук оприлюднив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

На сайті Луганської обласної військово-цивільної адміністрації очільником зазначеного управління вказаний Юрій Бережний.

А на інформаційному порталі Фонду «Русский мир» дійсно є інформація про Партію «Русь» керівником якої є Бережний Юрій Миколайович.

В коментарі Громадському радіо начальник Управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Бережний зазначив, що очолював вказану організацію у 2006 році і більше 10 років не входить до складу цієї партії.

«Завжди партія позиціонувала себе, як Київська Русь і те, що місце історичне України в Європі, а не з Росією. Перші два пункти партії:інтеграція України в Європу, вступ до ЄС і вступ України в НАТО для забезпечення цілісності нашої країни. Це два перших пункти політичної програми», — зазначив Бережний.

На запитання, чому партія «Русь» потрапила до каталогу сайту Фонду «Русский мир», Юрій Бережний сказав, що йому складно таке пояснити.

«Вони свого часу побачили в назві партії слово «Русь» і вирішили чомусь, що це партія проросійська. Але ж я не можу відповідати за наших недружніх північних сусідів», — зазначив Бережний.

У Вікіпедії головою партії «Русь» зараз вказаний Денис Шевчук (Бережний підтвердив, що Шевчук дійсно очолював цю партію, але її подальшої долі він не знає), а посилання на сайт партії «Русь» зараз не працює.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+