Слухати

Росія може використати нові засоби у кіберпросторі проти України, — директор Нацрозвідки США / Новини на Громадському радіо

Росія може використати нові засоби у кіберпросторі проти України, — директор Нацрозвідки США

13 лютого 2018 - 17:46
За словами директора Нацрозвідки США, ймовірно, що у подальшому Росія буде проводити більш сміливі та руйнівні кібер-операції, спрямовані проти України

Росія може використати нові засоби у кіберпросторі проти України. Про це заявив директор Національної розвідки США Ден Коутс.

«Ми очікуємо, що в наступному році Росія буде проводити сміливі та більш руйнівні кібер-операції, скоріше за все, використовуючи нові можливості проти України», — сказано у тексті виступу Коутса.

У документі також відзначається, що російські розвідувальні служби, ймовірно, будуть надалі намагатися підірвати демократію та цінності Заходу

«Москва прагне створити клини, які знижують довіру до демократичних процесів, послаблюють партнерські відносини Америки з європейськими союзниками, підривають санкції західних країн, заохочують антиамериканські політичні погляди та протидіють зусиллям, спрямованим на те, щоб Україна та інші колишні радянські держави були європейськими інституціями», — наголошується у заяві.

Ден Коутс також підкреслив, що наразі Україна залишається під загрозою внутрішніх потрясінь, які Росія може використати, щоб підірвати прозахідну орієнтацію Києва.

«Ці чинники загрожують виникненню економічного підйому України та потенційно призведуть до змін у зовнішній політиці, яка ще більше посилить напругу між Росією та Заходом», — сказано у документі.

Зазначимо, що сьогодні, 13 лютого, ЦРУ, ФБР та Служба державної безпеки США доповідають в Комітеті Сенату з розвідки про актуальні глобальні загрози. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+