Слухати

Донбас: статус постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів отримали тільки 6 дітей  / Новини на Громадському радіо

Донбас: статус постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів отримали тільки 6 дітей

13 лютого 2018 - 22:25
Водночас, вздовж лінії розмежування зараз живе близько 200 000 дітей, а в 5-км зоні від лінії розмежування — близько 15 000 дітей

З початку військового конфлікту на Донбасі тільки шестеро дітей отримали офіційний статус дитини, постраждалої внаслідок збройних конфліктів та воєнних дій.

Про це в ефірі Громадського радіо повідомила радниця Мінсоцполітики з питань ВПО Олександра Магурова.

Вона нагадала, що до Закону України про охорону дитинства було внесено відповідні зміни, де було дано визначення дітей, які постраждали внаслідок збройних конфліктів і сказано, що необхідно розробити постанову про надання статусу цим дітям.

Минулого року, у квітні, постанова «Про затвердження порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» була видана.

«За цей досить тривалий період ми вже маємо певну статистику, скільки дітей змогло отримати статус. Наразі офіційні дані – це шестеро дітей, які отримали цей статус офіційно, і набули його на сьогоднішній день», — зазначила Магурова.

Водночас, вона зауважила, що вздовж лінії розмежування зараз живе близько 200 000 дітей, а в 5-км зоні від лінії розмежування живе близько 15 000 дітей.

На її думку, існує велика невідповідність між цими цифрами і кількістю дітей, які отримали офіційний статус.

Олександра Магурова пояснила, що всі ці діти отримали відповідний статус або в Донецькій або в Луганській області. У всіх випадках йшлося було поранення. 

Повну версію розмови з Олександрою Магуровою слухайте за посиланням.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+