Слухати

У харківській Книгарні «Є» радикали зірвали лекцію «ЛГБТ-рух в Україні та світі» (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У харківській Книгарні «Є» радикали зірвали лекцію «ЛГБТ-рух в Україні та світі» (ФОТО)

13 лютого 2018 - 21:41
За словами лекторки Анни Шаригіної, сутичок у книгарні не було

Сьогодні, 13 лютого, у харківській Книгарні «Є», що на вулиці Сумській, 3, радикали зірвали лекцію-дискусію Анни Шаригіної «ЛГБТ-рух в Україні та світі».

Про деталі інциденту лекторка Анна Шаригіна розповіла в коментарі Громадському радіо.

«Прийшло кілька кремезних хлопців, десь з п’ятнадцять. Вони приходили ще і ще. Дехто повставав (вони сиділи в залі). Один, найбільших за статурою, сказав: «Лекция закончена. Мы не хотим, чтобы в месте, которое мы уважаем, проходила пропаганда гомосексуализма»«, — зазначила лекторка.

Потім, за її словами, приїхав директор книгарні і попросив їх піти, але вони залишалися, апелюючи до того, що можуть бути в книгарні оскільки прийшли по книжки. 

«Приїхала поліція. Поліція спробувала з ними поговорити. Вони сказали, що згідно з адміністративним кодексом вони мають право тут знаходитися. Поліція сказала власнику книгарні, що краще б всі пішли, поки ці хлопці не розлютилися і не почали трощити приміщення і бити людей. І власник книгарні попросив нас піти. І ми пішли», — розповіла Анна Шаригіна, підкресливши, що сутичок у книгарні не було 

Вона зазначила, що люди, які зірвали лекцію, кілька разів говорили про те, що причетні до організації Фрайкорпс.

Водночас, речниця Поліції Харкова Олена Баранник у коментарі Громадському радіо сказала, що вона не володіє інформацією про даний інцидент.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+