Слухати

У Росії назвали попередню причину аварії літака Ан-148 / Новини на Громадському радіо

У Росії назвали попередню причину аварії літака Ан-148

13 лютого 2018 - 15:50
Літак «Саратовских авіаліній» Ан-148 розбився вдень 11 лютого через кілька хвилин після вильоту з «Домодєдово» в Орськ

Комісія Міждержавного авіаційного комітету Росії розповіла про перші результати розшифровки «чорних скриньок» літака Ан-148, який розбився у Підмосков’ї 11 лютого.

В ході польоту, як з’ясували фахівці, обігрів всіх трьох приймачів повітряного тиску (пристрої, які займаються збором даних про атмосферний тиск) перебував у вимкненому стані.

Так, за попередньою інформацією, причиною аварії літака було обмерзання датчиків, через що прибори могли неправильно відображати швидкість.

«Попередній аналіз зареєстрованої інформації, а також аналіз аналогічних випадків, що мали місце в минулому, дозволяють припускати, що фактором розвитку особливої ситуації в польоті могли стати невірні дані про швидкість польоту на індикаторах пілотів, що, в свою чергу, мабуть, було пов’язано з обмерзанням ППТ (приймачів повітряного тиску) при вимкненому стані систем їх обігріву», — сказано у заяві комісії Міждержавного авіаційного комітету Росії.

Нагадаємо, у Росії пасажирський літак «Саратовських авіаліній» розбився після вильоту з московського аеропорту «Домодедово» в Орськ. На борту знаходилася 71 людина.

Серед загиблих у катастрофі літака в Підмосков’ї українців не було.

Як писало Громадське радіо, літак Ан-148 виготовили у Росії за ліцензією українського державного підприємства «Антонов».
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+