Слухати

В переході біля станції метро Майдан Незалежності демонтують кіоски (ФОТО, Відео) / Новини на Громадському радіо

В переході біля станції метро Майдан Незалежності демонтують кіоски (ФОТО, Відео)

13 лютого 2018 - 10:11
Комунальники демонтують ті кіоски, чиї господарі припинили роботу, частина з кіосків ще працює

В столиці біля станції метро «Майдан Незалежності» комунальники зносять кіоски. Частина підприємців напередодні припинила роботу та забрала товари. Зараз демонтують ті кіоски, які не працюють.

В прес-службі КМДА підтвердили, що розпочався демонтаж торгівельних ролетів у переході під Майданом Незалежності.

«Сьогодні на Майдані Незалежності почався демонтаж тимчасових споруд у підземному переході. Зараз вже комунальне підприємство «Київблагоустрій» продовжує цей демонтаж. Найближчим часом демонтаж завершиться. Також буде вивезене все сміття Шляхово-експлуатаційного управління Шевченківського району буде проведений ремонт даного пішохідного переходу», — сказав перший заступник директора Департаменту міського благоустрою КМДА Тарас Панчій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+