Слухати

За останній місяць на 15% менше українців поїхали до ЄС у безвізовому порядку / Новини на Громадському радіо

За останній місяць на 15% менше українців поїхали до ЄС у безвізовому порядку

13 лютого 2018 - 16:53
У ДПСУ розповіли, що за останній місяць 29 тисяч українців поїхали до ЄС у безвізовому порядку

Перетин державного кордону українцями по безвізу з країнами ЄС йде на спад. Про це повідомив голова Держприкордонслужби Петро Цигикал, передає прес-служба ДПСУ.

Посадовець зазначив, що за останній місяць на 15% менше українців поїхали до ЄС у безвізовому порядку (29 тис. осіб). 

За його словами, це втричі менше порівняно з першими 30 днями лібералізації візового режиму (майже 100 тис. українців).

Загалом, за словами Петра Цигикала, з 11 червня 2017 року до Євросоюзу у безвізовому порядку прослідувало 419 тис. громадян України.

«При цьому масових непропусків суміжною стороною, як на початку прогнозували окремі експерти, не відмічається, а кількість відмов залишається незначною. Лише 0,2% від загальної кількості таких подорожуючих (10 тис.). Загалом за попередніми підрахунками у в’їзді в країни ЄС відмовлено понад 60 особам», — додав голова Держприкордонслужби.

Петро Цигикал зауважив, що наразі біометричне обладнання встановлене у 157 міжнародних та міждержавних пунктах пропуску.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+